Rozbité prasátko

Jak Rozbité prasátko vydělává peníze?

Jak Rozbité prasátko vydělává peníze?

Cílem Rozbitého prasátka je produkovat co nejlepší obsah s co možná nejhodnotnějšími informacemi, které vám umožní dělat správná finanční rozhodnutí.

Jsem přesvědčen o tom, že naprostá transparentnost je klíčem k vřelým vztahům s vámi, s čtenáři tohoto blogu o penězích.

Proto je pro mě důležité, abyste rozuměli tomu, jak vydělávám peníze.

Aby celý projekt dával smysl nejen po obsahové, ale i po finanční stránce, musí si na sebe vydělat. Jakkoliv jsou pochvaly od čtenářů povzbuzující, peníze jsou neméně důležitou složkou, která umožňuje v práci na webu pokračovat. Co by to bylo za blog o penězích, kdyby si na sebe nedokázal ani vydělat?

Pokud kliknete na některý z odkazů na služby či fyzické produkty na blogu Rozbitého prasátka a buďto se registrujete nebo dokončíte objednávku, Rozbité prasátko obdrží na oplátku provizi.

Vás tato transakce nestojí zhola nic.

Díky těmto konverzím pomáháte Rozbitému prasátku v jeho fungování.

A za to vám je Rozbité prasátko zatraceně vděčné! Jste nejlepší!

Nejvýznamnějšími partnery Rozbitého prasátka jsou:

Mimo uvedené služby profituji i z uskutečněných transakcí na webech Alza a Amazon, skrz které odkazuji na užitečnou literaturu.

Služby, které doporučuji, sám pravidelně používám a přináší mi obrovský užitek. Jsem si jistý, že na cestě za finanční nezávislostí mohou pomoci i vám!

Je Rozbité prasátko zaujaté?

Jsem pevně přesvědčen o tom, že nikoliv, nicméně hodnocení této skutečnosti ponechám na vás, čtenářích Rozbitého prasátka.

Prakticky každá služba má v dnešní době affiliate program. To znamená, že já si z celé řady produktů mohu vybrat ty, které mi nejvíce vyhovují a pro jejichž používání se sám rozhodnu, a pak je za provize doporučovat.

A protože jde i o mojí finanční budoucnost, je v mém vlastním zájmu, abych si vybral ty nejlepší služby!

Žádná firma mě nesponzoruje proto, abych o ní psal. Veškeré články a recenze vznikly na základě mého vlastního uvážení.

Nebojím se kritiky velkých firem nebo bank, protože mým hlavním zájmem je vaše správné finanční rozhodnutí.

Některé služby doporučuji i přesto, že nejsem jejich partnerem. Tak třeba takový Wallet nebo Revolut jsou super služby, které vám rád doporučím i přes nulovou provizi. Není to jen o penězích!

Jak přesně funguje takový affiliate marketing?

Nedá vám to a chtěli byste vědět více o tom, jak celý takový affiliate marketing funguje?

Tak si přečtěte následující článek o tom, jak vydělat peníze na internetu!